See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Léčivé přípravky s obsahem ATC skupiny R03A*
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem ATC skupiny R03A* po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung: 52/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33673000 Mittel bei obstruktiven Atemwegserkrankungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem ATC skupiny R03AK06 a R03AK10 po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung: Část 1
Los: LOT-0003
Titel: Část 3
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem ATC skupiny R03AL06 a R03AL01 po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung: Část 3
Los: LOT-0002
Titel: Část 2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem ATC skupiny R03AK07 a R03AL11 po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung: Část 2