616437-2025 - Wettbewerb
Polen – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – Sukcesywna dostawa pełnego asortymentu oryginalnych, fabrycznie nowych części zamiennych do samochodów służbowych SOP marki Land Rover w latach 2026 – 2027.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa pełnego asortymentu oryginalnych, fabrycznie nowych części zamiennych do samochodów służbowych SOP marki Land Rover w latach 2026 – 2027.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pełnego asortymentu oryginalnych, fabrycznie nowych części zamiennych do samochodów służbowych SOP marki Land Rover w latach 2026 – 2027, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1a do SWZ) i na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung55/2025/ZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
LosLOT-0001