616438-2025 - Ergebnis
Dänemark – Geschenkartikel – Julegaver 2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelJulegaver 2024
BeschreibungDynamisk Indkøbssystem - Indkøb af julegaver til personalet 2024
Interne KennungJulegaver 2024 via Dynamisk indkøbssystem
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDynamisk Indkøbssystem - Indkøb af julegaver til personalet 2024
BeschreibungGaveindkøb til Odsherred Kommune i forbindelse med jul mv. Gaveindkøbende dækker kun større indkøb til hele eller dele af kommunen. Gaveindkøbende kan både omfatte produkter, oplevelser eller ydelser. Indkøbet forgår ved omvendt auktion igennem et dynamisk indkøbssystem, hvor ordregiver fastsætter et maksimalbeløb pr. gave, som tilbudsgiver efterfølgende skal tilbyde deres løsningen for rammerne af.