616444-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – Przedmiotem konkursu ofert jest udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów w dziedzinie medycyny pracy (kod CPV 85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne, Usługi medyczne- 85121000-0) w ramach projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników” (nr projektu FESW.07.01-IZ.00-0068/24), w zakresie: - konsultacji ( w formie teleporady)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzedmiotem konkursu ofert jest udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów w dziedzinie medycyny pracy (kod CPV 85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne, Usługi medyczne- 85121000-0) w ramach projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników” (nr projektu FESW.07.01-IZ.00-0068/24), w zakresie: - konsultacji ( w formie teleporady)
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów w dziedzinie medycyny pracy (kod CPV 85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne, Usługi medyczne- 85121000-0) w ramach projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników” (nr projektu FESW.07.01-IZ.00-0068/24), w zakresie: - konsultacji ( w formie teleporady)
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUdzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów w dziedzinie medycyny pracy
BeschreibungUdzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów w dziedzinie medycyny pracy (kod CPV 85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne, Usługi medyczne- 85121000-0) w ramach projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników” (nr projektu FESW.07.01-IZ.00-0068/24), w zakresie: - konsultacji ( w formie teleporady) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWKO