2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji bezpieczeństwa do Systemu DNS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i wdrożenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego rozwiązania informatycznego obejmującego funkcjonalność ochrony użytkowników przed zagrożeniami na bazie protokołu DNS (System) zgodnie z Ofertą: poprzez rozszerzenie posiadanych przez Zamawiającego subskrypcji, o których mowa w OPZ, o dodatkowe tokeny security dla 44 000 urządzeń albo poprzez dostarczenie rozwiązania równoważnego spełniającego wymagania określone w OPZ, jak i konfigurację Systemu, w sposób niezbędny do poprawnego działania tego Systemu. 2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się w szczególności: 1) dostarczyć, wdrożyć, uruchomić i skonfigurować System; 2) wykonać Dokumentację, 3) wykonać transfer wiedzy w postaci warsztatów dla osób wskazanych przez Zamawiającego, 4) udzielić lub zapewnić udzielenie wszelkich licencji wymaganych do prawidłowego działania Systemu, jako całości jak i poszczególnych jego elementów, na zasadach określonych w Umowie oraz OPZ, 5) przenieść na Zamawiającego autorskie prawa majątkowe do Dokumentacji opracowanej przez Wykonawcę w ramach Umowy, 6) udzielić Zamawiającemu Gwarancji na dostarczony w ramach umowy System na okres 36 miesięcy od dnia podpisania bez zastrzeżeń Protokołu Odbioru Wdrożenia Systemu oraz świadczyć w tym okresie usługi gwarancyjne, w ramach wynagrodzenia wynikającego z Umowy.
Interne Kennung: BZ.26.373.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie, o wartości przekraczającej równowartość kwoty określonej na podstawie art. 2 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „PZP”, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 376 ust. 1 pkt 1) PZP w związku z art. 5 ust. 4 pkt. 6) PZP. 2. Postępowanie prowadzone jest w procedurze, o której mowa w art. 139 ust. 1 PZP. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środka komunikacji elektronicznej - Platformy MarketPlanet (zwanej dalej „Platformą”) pod adresem: https://poczta-polska.ezamawiajacy.pl
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001