2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i obsługa jednodniowej konferencji nt. Wdrażania PS WPR na lata 2023-2027 oraz dorocznego Kongresu Odnowy Wsi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i obsługa jednodniowej konferencji nt. Wdrażania PS WPR na lata 2023-2027 oraz dorocznego Kongresu Odnowy Wsi, z podziałem na 2 zadania/części: - zadanie nr 1: Organizacja i obsługa jednodniowej konferencji nt. Wdrażania PS WPR na lata 2023-2027. Zamówienie w zakresie zadania nr 1 jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach schematu II pomocy technicznej Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. - zadanie nr 2: Organizacja dorocznego Kongresu Odnowy Wsi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projektach umów, w tym w Szczegółowych Opisach Przedmiotu Zamówienia, stanowiących razem załącznik nr 8.1 (dla zadania nr 1) oraz załącznik nr 8.2 (dla zadania nr 2) do SWZ. Zamawiający wymaga podania w formularzu ofertowym, zarówno w zadaniu nr 1 jak i zadaniu nr 2, nazwy i adresu obiektu, zgodnego z SOPZ, w którym zostanie zorganizowane wydarzenie (jednodniowa konferencja oraz Kongres Odnowy Wsi). W niniejszym postępowaniu Zamawiający określa wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, ale nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 391079-2026
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.32.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Organizacja i obsługa jednodniowej konferencji nt. Wdrażania PS WPR na lata 2023-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Organizacja i obsługa jednodniowej konferencji nt. Wdrażania PS WPR na lata 2023-2027. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach schematu II pomocy technicznej Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy, w tym w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym razem załącznik nr 8.1 do SWZ. Konferencja odbędzie się w dniach 8.12.2026 r. lub 9.12.2026 r.
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.32.2026 zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Organizacja dorocznego Kongresu Odnowy Wsi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Organizacja dorocznego Kongresu Odnowy Wsi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy, w tym w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym razem załącznik nr 8.2 do SWZ. Kongres Odnowy Wsi odbędzie się w dniach 22-23.10.2026 r.
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.32.2026 zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen