See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering 6 VVE's & inboedelverzekering Pandhuisdienst
Beschreibung: De huidige overeenkomst voor de brandverzekering voor 6 VVE’s die hieronder genoemd worden en de inboedelverzekering voor de Pandhuisdienst lopen op 1 januari 2027 af. - VVE Leyweg; - VVE Wittebrug; - VVE Leidschenveen/Ypenburg; - VVE Stadhuiscomplex; - VVE Sportcampus Zuiderpark; - VVE Stadion ADO Den Haag en - Inboedel SZW Pandhuisdient. Doelstelling is om per perceel een brandverzekering af te sluiten met zoveel opdrachtnemers als nodig, om te komen tot de volledige dekking van de verzekeringen. Het is Inschrijvers toegestaan op meerdere percelen in te schrijven en gegund te krijgen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Brandverzekering VVE Leyweg
Beschreibung: Betreft een stadskantoor (Escamp), bibliotheek, parkeergarage en appartementen. Deze verzekering omvat gezamenlijke appartementseigenaren van het gebouw, plaatselijk bekend als Leyweg 807, 809, 811 en 813.
Los: LOT-0002
Titel: Brandverzekering VVE Wittebrug
Beschreibung: Betreft een stadsdeelkantoor (Segbroek), bibliotheek, parkeergarage, winkelruimten en appartementen. Deze verzekering omvat gezamenlijke appartementseigenaren van het gebouw, plaatselijk bekend als Fahrenheitstraat 188 t/m 198, Weimarstraat 353, Govert Bidloostraat 6 t/m 18, 20 t/24 en Valkenboslaan 173 D.
Los: LOT-0003
Titel: Brandverzekering VVE Leidschendam/Ypenburg
Beschreibung: Betreft een stadsdeelkantoor, parkeergarage, politiekantoor. Deze verzekering omvat gezamenlijke appartementseigenaren van het gebouw, plaatselijk bekend als Brigantijnlaan 301 t/m 305 en 319 t/m 325.
Los: LOT-0004
Titel: Brandverzekering VVE Stadhuis
Beschreibung: Betreft het stadhuis- en bibliotheekcomplex (VvE) van de Gemeente Den Haag. Dit verzekeringspakket omvat de gezamenlijke eigenaars van het gebouw, plaatselijk bekend als Kalvermarkt 9, 39, 53, 81, 83 en Spui 68, 70, 72, 130, 134 en Turfmarkt 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 en 28.
Los: LOT-0005
Titel: Brandverzekering VVE Sportcampus
Beschreibung: Betreft een sportcampus met gezamenlijke eigenaars gelegen aan de Mr P. Drooglever Fortuynweg 22.
Los: LOT-0006
Titel: Brandverzekering VVE Stadion Den Haag
Beschreibung: Betreft een stadioncomplex met ge gezamenlijke eigenaars gelegen aan het Haags Kwartier ongenummerd (veld, tribunes passage ed) Haags Kwartier 45, 47, 49 en 55 (Stadion,) Haags Kwartier 15, 29 83, 93, 103 en 113 (commerciële ruimten) en Haags Kwartier 59 en 65 (commerciële ruimten Stadion). Naast de opstal heeft deze VvE ook een bedrag aan bedrijfsinventaris verzekerd.
Los: LOT-0007
Titel: Inboedelverzekering Pandhuisdienst (SZW)
Beschreibung: Betreft goederen op declaratiebasis (exclusief verrekenbare B.T.W.), bestaande uit beleende onderpanden, zoals sieraden, bewerkte en onbewerkte edele metalen en gezette en ongezette edelgesteenten, zich bevindende in de gebouwen, gelegen Korte Lombardstraat 7.