616502-2026 - Ergebnis
Schweden – Schneeräumung – Ramavtal snöröjning
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ramavtal snöröjning
Beschreibung: Ramavtalet omfattar snöröjning, halkbekämpning samt möjlighet att avropa bortforsling av snö.
Interne Kennung: 26/11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Upphandlingsföreskrifter
Beschreibung: Ramavtalet omfattar snöröjning, halkbekämpning samt möjlighet att avropa bortforsling av snö inom Västerviks kommun.
Interne Kennung: 1897673-0
Los: LOT-0002
Titel: Område Almvik (Norra land)
Beschreibung: Ramavtalet omfattar snöröjning, halkbekämpning samt möjlighet att avropa bortforsling av snö inom Almvik.
Interne Kennung: 1902851-1
Los: LOT-0003
Titel: Område Blackstad (Norra land)
Beschreibung: Ramavtalet omfattar snöröjning, halkbekämpning samt möjlighet att avropa bortforsling av snö inom Blackstad.
Interne Kennung: 1902881-2
Los: LOT-0004
Titel: Område Gamleby (Norra land)
Beschreibung: Ramavtalet omfattar snöröjning, halkbekämpning samt möjlighet att avropa bortforsling av snö inom Gamleby.
Interne Kennung: 1902887-3
Los: LOT-0005
Titel: Område Loftahammar (Norra land)
Beschreibung: Ramavtalet omfattar snöröjning, halkbekämpning samt möjlighet att avropa bortforsling av snö inom Loftahammar.
Interne Kennung: 1902900-4
Los: LOT-0006
Titel: Område Odensvi (Norra land)
Beschreibung: Ramavtalet omfattar snöröjning, halkbekämpning samt möjlighet att avropa bortforsling av snö inom Odensvi.
Interne Kennung: 1902902-5
Los: LOT-0007
Titel: Område Västerviks tätort
Beschreibung: Ramavtalet omfattar snöröjning, halkbekämpning samt möjlighet att avropa bortforsling av snö inom Västervik.
Interne Kennung: 1902903-6
Los: LOT-0008
Titel: Område Ankarsrum (Södra land)
Beschreibung: Ramavtalet omfattar snöröjning, halkbekämpning samt möjlighet att avropa bortforsling av snö inom Ankarsrum.
Interne Kennung: 1902905-7
Los: LOT-0009
Titel: Område Blankaholm (Södra land)
Beschreibung: Ramavtalet omfattar snöröjning, halkbekämpning samt möjlighet att avropa bortforsling av snö inom Blankaholm.
Interne Kennung: 1902909-8
Los: LOT-0010
Titel: Område Gunnebo (Södra land)
Beschreibung: Ramavtalet omfattar snöröjning, halkbekämpning samt möjlighet att avropa bortforsling av snö inom Gunnebo.
Interne Kennung: 1902912-9
Los: LOT-0011
Titel: Område Hjorted (Södra land)
Beschreibung: Ramavtalet omfattar snöröjning, halkbekämpning samt möjlighet att avropa bortforsling av snö inom Hjorted.
Interne Kennung: 1902926-10
Los: LOT-0012
Titel: Område Totebo (Södra land)
Beschreibung: Ramavtalet omfattar snöröjning, halkbekämpning samt möjlighet att avropa bortforsling av snö inom Totebo.
Interne Kennung: 1902927-11
Los: LOT-0013
Titel: Område Västrum (Södra land)
Beschreibung: Ramavtalet omfattar snöröjning, halkbekämpning samt möjlighet att avropa bortforsling av snö inom Västrum.
Interne Kennung: 1902928-12