616515-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Verbrennung von Siedlungsabfällen – Zajištění převzetí a energetického využití odpadů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění převzetí a energetického využití odpadů
BeschreibungPředmětem plnění je závazek zadavatelů na své náklady dodat odpad katalogových čísel a o hmotností dle Smlouvy o dodávkách, převzetí a energetickém využití odpadů (Příloha č. 1 k zadávací dokumentaci) a uhradit cenu dle této smlouvy a na straně druhé závazek dodavatele na své náklady tento odpad převzít za účelem jeho energetického využití v souladu s platnými právními předpisy ČR. Doprava odpadů do zařízení dodavatele je zajišťována přímo jednotlivými zadavateli a není tak součástí této zakázky.
Interne KennungZOEVO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513300 Verbrennung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, a to v následujícím rozsahu a uvedených důvodů. Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, jak vyplývá z ustanovení článku III. odstavce 3.16. Smlouvy o poskytnutí služby převzetí a energetického využití odpadů, v rozsahu +/- 15 % z předpokládané hodnoty vyplývající ze smlouvy. Zadavatel umožňuje takovou změnu z důvodu povahy plnění, kdy hmotnost jednotlivých kategorií odpadů může v rámci měsíců v průběhu roku kolísat a není možné objektivně stanovit přesnou hodnotu dodávaného množství (hmotnosti) odpadů, které budou předávány ZEVO v každém měsíci. Hodnota odchylky ve výši 15% byla stanovena jako hraniční, a to z provozní zkušenosti zadavatele.