See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych z podziałem na 5 zadań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych z podziałem na 5 zadań
Interne Kennung: TZ.383.60.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie Nr 1
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa Załącznik Nr 2/1 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia tj. zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie na poszczególne pozycje w okresie realizacji zamówienia, Zamawiający w przypadku zaistnienia takiej potrzeby zastrzega sobie w ramach realizacji przedmiotu zamówienia prawo opcji (art. 441 ustawy Pzp), tj. zakupu większej liczby niektórych pozycji asortymentowych przy równoczesnym zmniejszeniu liczby innych pozycji asortymentowych pod warunkiem zachowania obowiązujących cen jednostkowych przedmiotu umowy i niezmienionej całkowitej wartości przedmiotu umowy
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie Nr 2
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa Załącznik Nr 2/2 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie Nr 3
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa Załącznik Nr 2/3 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie Nr 4
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa Załącznik Nr 2/4 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie Nr 5
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa Załącznik Nr 2/5 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 5