See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor archeologisch vooronderzoek met het oog op het afleveren van archeologienota's en nota's voor archeologisch vooronderzoek vanuit wetenschappelijke vraagstelling met het oog op het afleveren van archeologierapporten
Beschreibung: Gemeente Koksijde en het Autonoom Gemeentebedrijf wensen voor projecten van openbaar nut een beroep te doen op een archeologisch bureau voor: 1. Het uitvoeren van archeologisch vooronderzoek zonder ingreep in de bodem (o.a. bureauonderzoek, archiefonderzoek, landschappelijk bodemonderzoek, geofysisch onderzoek, veldkartering, …) indien dat volgens het Onroerenderfgoeddecreet noodzakelijk is binnen het kader van een omgevingsvergunningaanvraag of in het kader van wetenschappelijke vraagstellingen. 2. Het uitvoeren van alle vormen van archeologisch vooronderzoek met ingreep in de bodem (o.a. verkennend archeologisch booronderzoek, waarderend archeologisch booronderzoek, proefsleuven en proefputten, …) indien dat volgens het Onroerenderfgoeddecreet noodzakelijk is binnen het kader van een omgevingsvergunningaanvraag of in het kader van wetenschappelijke vraagstellingen. 3. De opmaak van de archeologienota of nota opgesteld conform de laatste versie van de Code van Goede Praktijk met aktename door het agentschap Onroerend Erfgoed of de onroerenderfgoedgemeente. 4. De opmaak van het finale document (archeologienota, nota, archeologierapport, eindverslag) opgesteld conform de laatste versie van de Code van Goede Praktijk en ingediend bij het agentschap Onroerend Erfgoed. 5. Opmaak van een meetstaat en beschrijving van de nodige diensten voor toekomstig opgraving of werfbegeleiding indien opgraving of werfbegeleiding als te nemen maatregel opgenomen is in de archeologienota, nota of archeologierapport. Archeologisch onderzoek bestaande uit een integrale opgraving en/of werfbegeleiding is niet inbegrepen in de opdracht.
Interne Kennung: PPP00T-4081/6624/2026064
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351914 Archäologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026064_1
616531-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP00T-4081/6624/2026064
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71351914 Archeologische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026064_1