2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsulatie Cliëntvolgsysteem Maatschappelijke Zorg
Beschreibung: Cliëntvolgsysteem Maatschappelijke Zorg Deze webapplicatie betreft een cliëntvolgsysteem waarin per client meerdere processen geregistreerd kunnen worden. Voor alle verschillende taken van de Maatschappelijke Zorg is per taak een registratiesysteem ingericht. Dat systeem dient om de regie over de ondersteuningsprocessen te behouden, om controle te houden over de productie én om beleidsinformatie te genereren over de problematiek rond kwetsbare personen in Flevoland. Per taak zijn er andere dienstverleningsprocessen, te registreren gegevens en eisen aan de toegankelijkheid. 50000 dossiers, 10.000 clienten
Interne Kennung: 2025/0191
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Cliëntvolgsysteem Maatschappelijke Zorg Deze webapplicatie betreft een cliëntvolgsysteem waarin per client meerdere processen geregistreerd kunnen worden. Voor alle verschillende taken van de Maatschappelijke Zorg is per taak een registratiesysteem ingericht. Dat systeem dient om de regie over de ondersteuningsprocessen te behouden, om controle te houden over de productie én om beleidsinformatie te genereren over de problematiek rond kwetsbare personen in Flevoland. Per taak zijn er andere dienstverleningsprocessen, te registreren gegevens en eisen aan de toegankelijkheid.
Interne Kennung: 1