See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług całodobowego transportu sanitarnego, transportu pacjentów dializowanych Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Beschreibung: Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), Przedmiot zamówienia składa się z 4 pakietów opisanych w załączonych tabelach – załącznik nr 2
Vorherige Bekanntmachung: 357161-2025
Interne Kennung: ZP / 50/ 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63712000 Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), Przedmiot zamówienia składa się z 4 pakietów opisanych w załączonych tabelach – załącznik nr 2 Opis danego pakietu w swz.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji -Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje: — określenie rodzaju i maksymalnej wartości: zamówienie o dodatkowe 80 % ilości produktów (wielkości świadczenia) przedstawionych w SWZ. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian, — określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z ewentualną koniecznością zlecenia dodatkowych przewozów wynikających z niemożności przewidzenia liczby planowanych przyjmowanych pacjentów czy hospitalizowanych pacjentów, — powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy. W przypadku uruchomienia prawa opcji wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia objętego opcja będzie obliczone na podstawie cen wskazanych przez Wykonawcę w ofercie. Uruchomienie prawa opcji, poprzez rozszerzenie lub zwiększenie zakresu zamówienia wymaga złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenie woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji nie jest źródłem zobowiązań Zamawiającego w momencie udzielania zamówienia podstawowego. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może skorzystać w czasie trwania umowy o zamówienie podstawowe. Skorzystanie z prawa opcji, poprzez zwiększenie przedmiotu zamówienia uzależnione będzie wyłącznie od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawca zobowiązuje się do jego wykonania na warunkach zamówienia podstawowego, określonych w SWZ oraz w niniejszej umowie. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie i oczekiwanie skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania przedmiotu umowy w wysokości minimalnej 50% (wielkości świadczenia) wartości brutto
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: 4