See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla pracowników PPL S.A.
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego dla pracowników PPL S.A.
Vorherige Bekanntmachung: 475974-2025
Interne Kennung: 96/PN/ZP/TL/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1 - Dostawa zestawów komputerowych (notebook, monitor, stacja dokująca, klawiatura, mysz, torba) do pracy biurowej.
Beschreibung: Cześć 1 - Dostawa zestawów komputerowych (notebook, monitor, stacja dokująca, klawiatura, mysz, torba) do pracy biurowej.
Interne Kennung: 96/PN/ZP/TL/25 - cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2 – Dostawa zestawów CAD (komputer wyposażony w kartę graficzną wspieraną przez dostawcę oprogramowania CAD).
Beschreibung: Cześć 2 – Dostawa zestawów CAD (komputer wyposażony w kartę graficzną wspieraną przez dostawcę oprogramowania CAD).
Interne Kennung: 96/PN/ZP/TL/25 - cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Dostawa zestawu standard programisty (procesor i pamięć operacyjna o podwyższonych parametrach, umożliwiające pracę w środowisku WMVare)
Beschreibung: Część 3 – Dostawa zestawu standard programisty (procesor i pamięć operacyjna o podwyższonych parametrach, umożliwiające pracę w środowisku WMVare)
Interne Kennung: 96/PN/ZP/TL/25 - cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Dostawa zestawu PC (PC, monitor, klawiatura, mysz).
Beschreibung: Część 4 – Dostawa zestawu PC (PC, monitor, klawiatura, mysz).
Interne Kennung: 96/PN/ZP/TL/25 - cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Dostawa stacji roboczych do podglądu obrazów z kamer CCTV.
Beschreibung: Część 5 – Dostawa stacji roboczych do podglądu obrazów z kamer CCTV.
Interne Kennung: 96/PN/ZP/TL/25 - cz. 5