2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie zabiegowych świadczeń zdrowotnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie zabiegowych świadczeń zdrowotnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Szacunkowa maksymalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.09.2026 r. do 31.05.2028 r. wynosi 6 000 godzin.
Interne Kennung: DSO.113.31.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85112200 Ambulante Behandlungen
5. Los
Los: LOT-0001