See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa krążników do przenośników taśmowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych - nr grupy 292-1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa krążników do przenośników taśmowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych - nr grupy 292-1. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 702600887
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Materiał wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Interne Kennung: Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Interne Kennung: Zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Interne Kennung: Zadanie nr 30
Los: LOT-0031
Interne Kennung: Zadanie nr 31
Los: LOT-0032
Interne Kennung: Zadanie nr 32
Los: LOT-0033
Interne Kennung: Zadanie nr 33
Los: LOT-0034
Interne Kennung: Zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Interne Kennung: Zadanie nr 35
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 702600887
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42419800 Parts of conveyors
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Zadanie nr 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Zadanie nr 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Zadanie nr 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: Zadanie nr 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: Zadanie nr 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: Zadanie nr 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: Zadanie nr 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: Zadanie nr 10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: Zadanie nr 11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: Zadanie nr 12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: Zadanie nr 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: Zadanie nr 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: Zadanie nr 15
Lot: LOT-0016
Internal identifier: Zadanie nr 16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: Zadanie nr 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: Zadanie nr 18
Lot: LOT-0019
Internal identifier: Zadanie nr 19
Lot: LOT-0020
Internal identifier: Zadanie nr 20
Lot: LOT-0021
Internal identifier: Zadanie nr 21
Lot: LOT-0022
Internal identifier: Zadanie nr 22
Lot: LOT-0023
Internal identifier: Zadanie nr 23
Lot: LOT-0024
Internal identifier: Zadanie nr 24
Lot: LOT-0025
Internal identifier: Zadanie nr 25
Lot: LOT-0026
Internal identifier: Zadanie nr 26
Lot: LOT-0027
Internal identifier: Zadanie nr 27
Lot: LOT-0028
Internal identifier: Zadanie nr 28
Lot: LOT-0029
Internal identifier: Zadanie nr 29
Lot: LOT-0030
Internal identifier: Zadanie nr 30
Lot: LOT-0031
Internal identifier: Zadanie nr 31
Lot: LOT-0032
Internal identifier: Zadanie nr 32
Lot: LOT-0033
Internal identifier: Zadanie nr 33
Lot: LOT-0034
Internal identifier: Zadanie nr 34
Lot: LOT-0035
Internal identifier: Zadanie nr 35