2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
Beschreibung: Przewiduje się wybór operatora w trybie, o którym mowa w art. 19 ust. 1 pkt 1 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym, tj. w trybie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Szczegółowy tryb postępowania przewidziany przepisami Prawa zamówień publicznych zostanie określony po ustaleniu wartości zamówienia oraz pozostałych warunków jego udzielenia. Rodzaj transportu: publiczny transport zbiorowy w transporcie drogowym – autobusowe powiatowe przewozy pasażerskie o charakterze użyteczności publicznej. Przedmiotem zamówienia będzie świadczenie usług przewozowych na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Powiatu Lubelskiego, ujętej w obowiązującym Planie zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Lubelskiego. Sieć komunikacyjna ma charakter obszarowy i obejmuje połączenia służące zaspokajaniu potrzeb przewozowych mieszkańców pomiędzy gminami Powiatu Lubelskiego, w szczególności w relacjach zapewniających dostęp do siedzib gmin, szkół, miejsc pracy, placówek ochrony zdrowia, urzędów, ośrodków usługowych oraz węzłów umożliwiających dalszą podróż transportem miejskim, kolejowym lub regionalnym. Szczegółowy wykaz linii komunikacyjnych, ich przebieg, liczba i częstotliwość kursów, przystanki oraz planowana praca eksploatacyjna zostaną określone w dokumentach zamówienia, w granicach sieci komunikacyjnej i funkcji przewozowych określonych w obowiązującym Planie transportowym. Przewozy będą służyły obsłudze przystanków położonych na terenie Powiatu Lubelskiego.
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego