See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie majątkowe i OC Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei we Wrocławiu na lata 2024-2027
Beschreibung: Ubezpieczenie majątkowe i OC Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei we Wrocławiu na lata 2024-2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Interne Kennung: NI.2720.43.2024
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie majątkowe i OC Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei we Wrocławiu na lata 2024-2027.