2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług wywozu segregowanych odpadów stałych z nieruchomości Ministerstwa Finansów zlokalizowanych przy ul. Świętokrzyskiej 12 w Warszawie oraz w dzielnicy Warszawa Wola
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wywozu segregowanych odpadów stałych z nieruchomości Ministerstwa Finansów: 2.1.1 przy ul. Świętokrzyskiej 12 w Warszawie, 2.1.2 zlokalizowanej w dzielnicy Warszawa Wola (nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Wola, dane adresowe zostaną uzupełnione przy podpisaniu umowy) zwanymi dalej „nieruchomościami”, polegających na udostępnieniu kontenerów na odpady Zamawiającemu, ich transporcie, ustawianiu w miejscach wskazanych przez Zamawiającego na terenie nieruchomości oraz wywozie kontenerów z odpadami z terenu nieruchomości - przez okres 24 miesięcy, od dnia zawarcia Umowy, lecz nie wcześniej niż od dnia 9 stycznia 2027 r., w ramach zamówienia podstawowego, z zastrzeżeniem § 2 ust. 2 i 3 PPU. 2.2 Zgodnie z art. 95 ustawy Pzp Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, przez Wykonawcę (lub podwykonawcę - gdy dotyczy), osoby kierujące pojazdami służącymi do odbioru odpadów oraz wykonujące czynności załadunku i odbioru odpadów. Wymagania dotyczące zatrudnienia zostały określone w § 8 PPU. 2.3 Zamawiający przewiduje możliwość wydłużenia okresu realizacji Umowy, z zastosowaniem prawa opcji (dalej zwanego „Opcją”), określonego w § 2 ust. 3 i §13 PPU. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z Opcji w całości lub w części i w przypadku nieskorzystania z Opcji nie ponosi względem Wykonawcy odpowiedzialności w związku z niewykonaniem Opcji. Realizacja Opcji zostanie uruchomiona przez Zamawiającego, o ile będzie posiadał środki finansowe i uzasadnioną potrzebę realizacji czynności wchodzących w zakres Opcji. Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia usługi w zakresie Opcji na warunkach wynikających z umowy.
Interne Kennung: C/690/26/BLG/B
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość wydłużenia okresu realizacji Umowy o 12 miesięcy, z zastosowaniem prawa opcji (dalej zwanego „Opcją”), określonego w § 2 ust. 3 i §13 PPU. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z Opcji w całości lub w części i w przypadku nieskorzystania z Opcji nie ponosi względem Wykonawcy odpowiedzialności w związku z niewykonaniem Opcji. Realizacja Opcji zostanie uruchomiona przez Zamawiającego, o ile będzie posiadał środki finansowe i uzasadnioną potrzebę realizacji czynności wchodzących w zakres Opcji. Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia usługi w zakresie Opcji na warunkach wynikających z umowy.