2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opieka medyczna
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest opieka medyczna na lata 2025-2026 dla pracowników, członków ich rodzin, rodziców oraz emerytów. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności następujące usługi medyczne, zdefiniowane w Pakietach: • Pakiet „Medycyna pracy” (zgodny z zakresem świadczeń nr 1) dotyczy świadczeń dla pracowników/współpracowników z zakresu medycyny pracy (jeden pakiet dla jednej osoby). • Pakiet „Indywidualny” (zgodny z zakresem świadczeń nr 2 lub z zakresem świadczeń nr 3 lub z zakresem świadczeń nr 4) dotyczy świadczeń dla pracowników/współpracowników (jeden pakiet dla pracownika/współpracownika). • Pakiet „Plus 1” (zgodny z zakresem świadczeń nr 2 lub z zakresem świadczeń nr 3 lub z zakresem świadczeń nr 4) dotyczy świadczeń dla współmałżonka lub partnera życiowego lub dziecka/ci pracownika/współpracownika (jeden pakiet dla jednej osoby). Pracownik/współpracownik może wykupić maksymalnie dwa pakiety „Plus 1”. • Pakiet „Rodzina” (zgodny z zakresem świadczeń nr 2 lub z zakresem świadczeń nr 3, lub z zakresem świadczeń nr 4) dotyczy świadczeń dla współmałżonka lub partnera życiowego oraz dziecka/ci pracownika/współpracownika (jeden pakiet dla wszystkich członków rodziny). • Pakiet „Dorosłe dziecko” (zgodny z zakresem świadczeń nr 2 lub z zakresem świadczeń nr 3 lub z zakresem świadczeń nr 4) dotyczy świadczeń dla dorosłych dzieci po 26 roku życia (jeden pakiet dla jednej osoby). • Pakiet „Rodzic” (zgodny z zakresem świadczeń nr 5) dotyczy świadczeń dla rodziców i teściów pracownika/współpracownika (jeden pakiet dla jednej osoby). • Pakiet „Emeryt” (zgodny z zakresem świadczeń nr 5) dotyczy świadczeń dla emerytów oraz rencistów, pakiet również dla partnera lub współmałżonka (jeden pakiet dla jednej osoby). 2) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2024/WNP-0344-DL-PB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024-WNP-0344-DL-PB