616615-2026 - Ergebnis
Lettland – Kraftfahrzeuge für den Gütertransport – M1 un N1 kategorijas transportlīdzekļu piegāde un tehniskā apkope
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: M1 un N1 kategorijas transportlīdzekļu piegāde un tehniskā apkope
Beschreibung: M1 un N1 kategorijas transportlīdzekļu piegāde un tehniskā apkope
Interne Kennung: AST 2026/62
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kravas automobiļu ar paaugstinātu caurgājamību (ar pilnu masu līdz 3,5 tonnām) piegāde un tehniskā apkope
Los: LOT-0002
Titel: Elektrotransportlīdzekļu cilvēku un kravas pārvadāšanai piegāde un tehniskā apkope
Los: LOT-0003
Titel: Elektrotransportlīdzekļa cilvēku un nelielu kravu pārvadāšanai piegāde un tehniskā apkope