2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prijevoz učenika osnovnih škola za školsku godinu 2026./2027.
Beschreibung: Prijevoz učenika osnovnih škola za školsku godinu 2026./2027.
Interne Kennung: VV-26-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je usluga prijevoza učenika osnovnih škola nad kojima osnivačka prava ima Grad Vukovar, za školsku godinu 2026./2027. Ponuditelj je obvezan pružati uslugu prijevoza učenika putem posebnog linijskog prijevoza sukladno priloženom troškovniku i ostalim uvjetima iz dokumentacije o nabavi, od mjesta stanovanja učenika do škole i po završetku nastave od škole do mjesta stanovanja. U slučaju promjene naziva, ukidanja, pripajanja, preustroja pojedine škole, promjene osnivačkih prava nad pojedinom školom odnosno drugih sličnih situacija, određenih zakonom ili drugim propisima u kojima dolazi do promjene u djelokrugu rada i nadležnosti škole i naručitelja, sva prava i obveze vezana uz ovaj predmet nabave i sklopljeni ugovor o javnoj nabavi, prelaze na pravnog sljednika ili sljednike sukladno njihovom međusobnom sporazumu.