2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa czyszczenia kanalizacji, separatorów i osadników oraz czyszczenia i podciśnieniowego usuwania popiołów z urządzeń i instalacji w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa czyszczenia urządzeń i kanalizacji w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie (ZTPO) w podziale na 3 części: 3.1.1. Część 1 − przegląd i czyszczenie separatorów, pompowni ścieków socjalno-bytowych, pompowni wód opadowych oraz osadnika wód opadowych, przegląd zbiorników retencyjnych, czyszczenie kanalizacji wraz z czyszczeniem wpustów deszczowych; 3.1.2. Część 2 − czyszczenie osadników i separatorów ścieków przemysłowych; 3.1.3. Część 3 − czyszczenie i podciśnieniowe usuwanie popiołów i żużli z urządzeń i instalacji. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ oraz załącznik nr 3 do SWZ Projektowane postanowienia umowne. 3.3. Dotyczy części 1 i 2 - Wskazane w formularzu ofertowym i opisie przedmiotu zamówienia ilości szacunkowe mają charakter maksymalny dla całego okresu realizacji zamówienia. Ilości te służą wyłącznie do obliczenia ceny oferty oraz porównania ofert, przy czym faktyczne ilości będą wynikać z rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia zakresu realizowanego zamówienia co jest równoznaczne z niepełnym wykorzystaniem poszczególnych ilości wskazanych w formularzu ofertowym i opisie przedmiotu zamówienia. Minimalny zakres zamówienia w odniesieniu do tych pozycji nie będzie jednak mniejszy niż 50% poszczególnych ilości wskazanych w formularzu ofertowym i opisie przedmiotu zamówienia. Rozliczenie następować będzie na podstawie faktycznie zrealizowanych usług oraz według rzeczywiście wykonanych ilości, potwierdzonych dokumentami odbiorowymi zgodnie z postanowieniami OPZ i umowy. 3.4. Dotyczy części 3 - W części nr 3 wskazana w formularzu ofertowym liczba przyjazdów ma charakter maksymalny dla danego rodzaju pojazdu i służy wyłącznie do obliczenia ceny oferty oraz porównania ofert. Maksymalny zakres zamówienia wynosi: 1) ładowarka z systemem wdmuchiwania pojazd w wykonaniu Atex – 15 przyjazdów na dany rok / łącznie w okresie obowiązywania umowy 30; 2) pojazd wysokociśnieniowy 2500 bar - 8 przyjazdów na dany rok / łącznie w okresie obowiązywania umowy 16; 3) WUKO 150 bar 8 przyjazdów na dany rok / łącznie w okresie obowiązywania umowy 16. Minimalny zakres zamówienia wynosi 1 przyjazd w każdym roku kalendarzowym obowiązywania Umowy dla każdego rodzaju pojazdu odrębnie. Zamawiający będzie każdorazowo wskazywał w zgłoszeniu rodzaj pojazdu wymagany do realizacji danej usługi. Faktyczna liczba zlecanych przyjazdów dla poszczególnych rodzajów pojazdów będzie wynikać z rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, z zastrzeżeniem zachowania minimalnego poziomu zamówienia wskazanego powyżej. Rozliczenie następować będzie na podstawie faktycznie zleconych i zrealizowanych przyjazdów, według ceny jednostkowej wskazanej w formularzu ofertowym dla danego rodzaju pojazdu, potwierdzonych dokumentami odbiorowymi zgodnie z postanowieniami OPZ i umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 433830-2026
Interne Kennung: OZP-271-PN-10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung, 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen, 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten, 90513400 Aschenbeseitigung, 90513600 Schlammbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 − przegląd i czyszczenie separatorów, pompowni ścieków socjalno-bytowych, pompowni wód opadowych oraz osadnika wód opadowych, przegląd zbiorników retencyjnych, czyszczenie kanalizacji wraz z czyszczeniem wpustów deszczowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 1 jest przegląd i czyszczenie separatorów, pompowni ścieków socjalno-bytowych, pompowni wód opadowych oraz osadnika wód opadowych, przegląd zbiorników retencyjnych, czyszczenie kanalizacji wraz z czyszczeniem wpustów deszczowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ oraz załącznik nr 3 do SWZ Projektowane postanowienia umowne. Wskazane w formularzu ofertowym i opisie przedmiotu zamówienia ilości szacunkowe mają charakter maksymalny dla całego okresu realizacji zamówienia. Ilości te służą wyłącznie do obliczenia ceny oferty oraz porównania ofert, przy czym faktyczne ilości będą wynikać z rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia zakresu realizowanego zamówienia co jest równoznaczne z niepełnym wykorzystaniem poszczególnych ilości wskazanych w formularzu ofertowym i opisie przedmiotu zamówienia. Minimalny zakres zamówienia w odniesieniu do tych pozycji nie będzie jednak mniejszy niż 50% poszczególnych ilości wskazanych w formularzu ofertowym i opisie przedmiotu zamówienia. Rozliczenie następować będzie na podstawie faktycznie zrealizowanych usług oraz według rzeczywiście wykonanych ilości, potwierdzonych dokumentami odbiorowymi zgodnie z postanowieniami OPZ i umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung, 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen, 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 9.2. Zamawiający przewiduje skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 PZP, na zasadach określonych w pkt 8.3. SWZ i Projektowanych postanowieniach umownych. 8.3. Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia terminu realizacji zamówienia, określonego do dnia 31 grudnia 2027 r., w przypadku gdy w tym terminie nie zostaną wykorzystane maksymalne ilości wskazane w formularzu ofertowym i OPZ przewidziane dla danej części postępowania – a w zakresie części nr 3 — maksymalne ilości przewidziane dla danego rodzaju pojazdu. Przedłużenie może nastąpić na okres niezbędny do dalszej realizacji zamówienia w ramach niewykorzystanych ilości, nie dłużej jednak niż o 6 miesięcy. Przedłużenie terminu realizacji zamówienia wymaga zmiany umowy w formie aneksu i nie może prowadzić do zwiększenia maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy ani zmiany cen jednostkowych, z zastrzeżeniem innych postanowień umownych.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 − czyszczenie osadników i separatorów ścieków przemysłowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 2 jest czyszczenie osadników i separatorów ścieków przemysłowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ oraz załącznik nr 3 do SWZ Projektowane postanowienia umowne. Wskazane w formularzu ofertowym i opisie przedmiotu zamówienia ilości szacunkowe mają charakter maksymalny dla całego okresu realizacji zamówienia. Ilości te służą wyłącznie do obliczenia ceny oferty oraz porównania ofert, przy czym faktyczne ilości będą wynikać z rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia zakresu realizowanego zamówienia co jest równoznaczne z niepełnym wykorzystaniem poszczególnych ilości wskazanych w formularzu ofertowym i opisie przedmiotu zamówienia. Minimalny zakres zamówienia w odniesieniu do tych pozycji nie będzie jednak mniejszy niż 50% poszczególnych ilości wskazanych w formularzu ofertowym i opisie przedmiotu zamówienia. Rozliczenie następować będzie na podstawie faktycznie zrealizowanych usług oraz według rzeczywiście wykonanych ilości, potwierdzonych dokumentami odbiorowymi zgodnie z postanowieniami OPZ i umowy.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 − czyszczenie i podciśnieniowe usuwanie popiołów i żużli z urządzeń i instalacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 3 jest czyszczenie i podciśnieniowe usuwanie popiołów i żużli z urządzeń i instalacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ oraz załącznik nr 3 do SWZ Projektowane postanowienia umowne. W części nr 3 wskazana w formularzu ofertowym liczba przyjazdów ma charakter maksymalny dla danego rodzaju pojazdu i służy wyłącznie do obliczenia ceny oferty oraz porównania ofert. Maksymalny zakres zamówienia wynosi: 1) ładowarka z systemem wdmuchiwania pojazd w wykonaniu Atex – 15 przyjazdów na dany rok / łącznie w okresie obowiązywania umowy 30; 2) pojazd wysokociśnieniowy 2500 bar - 8 przyjazdów na dany rok / łącznie w okresie obowiązywania umowy 16; 3) WUKO 150 bar 8 przyjazdów na dany rok / łącznie w okresie obowiązywania umowy 16. Minimalny zakres zamówienia wynosi 1 przyjazd w każdym roku kalendarzowym obowiązywania Umowy dla każdego rodzaju pojazdu odrębnie. Zamawiający będzie każdorazowo wskazywał w zgłoszeniu rodzaj pojazdu wymagany do realizacji danej usługi. Faktyczna liczba zlecanych przyjazdów dla poszczególnych rodzajów pojazdów będzie wynikać z rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, z zastrzeżeniem zachowania minimalnego poziomu zamówienia wskazanego powyżej. Rozliczenie następować będzie na podstawie faktycznie zleconych i zrealizowanych przyjazdów, według ceny jednostkowej wskazanej w formularzu ofertowym dla danego rodzaju pojazdu, potwierdzonych dokumentami odbiorowymi zgodnie z postanowieniami OPZ i umowy.
Haupteinstufung (cpv): 90513400 Aschenbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung