See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ondersteuning Staatsbosbeheer N2000 beheerplannen
Beschreibung: Voor deze opdracht kan op grond van de Aanbestedingswet 2012 worden afgeweken van de reguliere aanbestedingsprocedures. Conform het provinciale inkoop- en aanbestedingsbeleid en de Gids Proportionaliteit zou in beginsel een Europese aanbesteding moeten plaatsvinden. Artikel 1.4 van de Aanbestedingswet 2012 biedt echter ruimte om hiervan in uitzonderlijke situaties, op basis van objectieve criteria, gemotiveerd af te wijken. In dit geval wordt een beroep gedaan op artikel 2.31, eerste lid, onder b, van de Aanbestedingswet 2012, dat directe gunning toestaat wanneer om technische redenen geen daadwerkelijke mededinging mogelijk is. De uitvoering van de opdracht vereist specifieke gebiedsgebonden expertise, unieke datasets en methodologische continuïteit die exclusief beschikbaar zijn bij de terreinbeherende organisaties (TBO’s) die verantwoordelijk zijn voor het beheer van de betreffende Natura 2000-gebieden. Aangezien per Natura 2000-gebied, of deel van een Natura 2000-gebied slechts één TBO verantwoordelijk is voor het beheer, is het objectief onmogelijk de benodigde input bij andere partijen te verkrijgen. Hierdoor ontbreekt feitelijke mededinging.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0000