2. Verfahren
Verfahren
Titel: NZP/65/P/25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa odczynników do diagnostyki laboratoryjnej oraz jednorazowego sprzętu stosowanego w diagnostyce laboratoryjnej i najem analizatorów oraz innego sprzętu niezbędnego do wykonania przedmiotowych analiz w zakresie niżej wymienionych części: Część 1. Dostawa odczynników i materiałów do oznaczeń białek specyficznych wraz z najmem aparatów Część 2. Dostawa odczynników i materiałów wraz z najmem analizatorów do systemu elektroforezy żelowej i kapilarnej Część 3. Dostawa odczynników, kalibratorów, płynów systemowych, akcesoriów i materiałów kontrolnych wraz z najmem zintegrowanego systemu do analizy moczu złożonego z analizatorów/modułów Część 4. Dostawa probówek do morfologii 1ml i mikroprobówek do koagulologii o objętości 1 ml Część 5. Dostawa kapilar do gazometru, magnesów, mieszadełek, zatyczek oraz strzykawko-probówki Część 6. Końcówki i pudełka do końcówek do pipet typu EPPENDORF
Vorherige Bekanntmachung: 538009-2025
Interne Kennung: NZP/65/P/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Część 4. Dostawa probówek do morfologii 1ml i mikroprobówek do koagulologii o objętości 1 ml
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa: Część 4. Dostawa probówek do morfologii 1ml i mikroprobówek do koagulologii o objętości 1 ml w zakresie opisanym w załączniku nr 1 do SWZ Przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
Los: LOT-0007
Titel: Część 5. Dostawa kapilar do gazometru, magnesów, mieszadełek, zatyczek oraz strzykawko-probówki
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa: Część 5. Dostawa kapilar do gazometru, magnesów, mieszadełek, zatyczek oraz strzykawko-probówki w zakresie opisanym w załączniku nr 1 do SWZ Przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0008
Titel: Część 6. Końcówki i pudełka do końcówek do pipet typu EPPENDORF
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa: Część 6. Końcówki i pudełka do końcówek do pipet typu EPPENDORF w zakresie opisanym w załączniku nr 1 do SWZ Przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 38437110 Pipettenspitzen