616647-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury medycznej pn.: Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ. Zamówienie podzielone jest na 42 części/zadania:
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Beschreibung: Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 32 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 33 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie 34 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 35 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 36 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie 37 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie 38 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie 39 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie 40 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie 41 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie 42 Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia socjalnego w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Szpitalu św. Anny w Miechowie w celu rozwoju opieki długoterminowej wraz z zakupem wyposażenia