2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie systemu do monitoringu przeciwpożarowego lasów wraz z wyposażeniem PAD
Beschreibung: Przed modyfikacją: Zamówienie realizowane jest w ramach projektu: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)” współfinansowanego ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę Klimat i Środowisko 20212027. Zamówienie jest dofinansowane z Programu FENIKS 20212027. Cel projektu: zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie systemu do monitoringu przeciwpożarowego lasów sprzęt dofinansowany w ramach projektu FEnIKS pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2). System będą stanowić urządzenia, których zadaniem będzie umożliwienie automatycznej detekcji dymu oraz lokalizacji pożarów lasów w skład których wchodzą kamery dalekiego zasięgu montowane na dostrzegalniach wraz z niezbędnymi akcesoriami oraz wyposażeniem punku alarmowodyspozycyjnego nadleśnictwa (PAD). 3.2. Wykonawca po dostawie, montażu i uruchomieniu przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do przeprowadzenia szkolenia w miejscu i terminie wskazanym przez Zamawiającego. Szkolenie powinno obejmować zakresem obsługę i działanie, instalację i konfigurację oprogramowania i urządzeń systemu. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do konsultacji oraz doradztwa w zakresie prezentowanego systemu, jego funkcjonalności, parametrów technicznych oraz innych właściwości oferowanego przedmiotu zamówienia. lokalizacja montażu urządzeń i systemu: Dostrzegalnia w miejscowości Giby – Wysokość 34 m. Wieża kratowa stalowa wolnostojąca, zasilanie 230V obiekt firmy Polkomtel Współrzędne geograficzne: 54.0304 N; 23.3509E Dostrzegalnia w miejscowości. Rygol – Wysokość 38 m. Wieża kratowa stalowa wolnostojąca, zasilanie 230V obiekt firmy Polkomtel na terenie Nadleśnictwa Pomorze Współrzędne geograficzne: 53.8974N; 23.4197E Maszt przy Punkcie Alarmowo-Dyspozycyjnym w siedzibie Nadleśnictwa Pomorze – wieża wolnostojąca metalowa; wys. 44,8 m. Punk Alarmowo-Dyspozycyjny w siedzibie Zamawiającego tj. Pomorze 8G, 16506 Giby. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ. Po modyfikacji: Zamówienie realizowane jest w ramach projektu: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)” współfinansowanego ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę Klimat i Środowisko 20212027. Zamówienie jest dofinansowane z Programu FENIKS 20212027. Cel projektu: zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie systemu do monitoringu przeciwpożarowego lasów sprzęt dofinansowany w ramach projektu FEnIKS pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2). System będą stanowić urządzenia, których zadaniem będzie umożliwienie automatycznej detekcji dymu oraz lokalizacji pożarów lasów w skład których wchodzą kamery dalekiego zasięgu montowane na dostrzegalniach wraz z niezbędnymi akcesoriami oraz wyposażeniem punku alarmowodyspozycyjnego nadleśnictwa (PAD). 3.2. Wykonawca po dostawie, montażu i uruchomieniu przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do przeprowadzenia szkolenia w miejscu i terminie wskazanym przez Zamawiającego. Szkolenie powinno obejmować zakresem obsługę i działanie, instalację i konfigurację oprogramowania i urządzeń systemu. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do konsultacji oraz doradztwa w zakresie prezentowanego systemu, jego funkcjonalności, parametrów technicznych oraz innych właściwości oferowanego przedmiotu zamówienia. lokalizacja montażu urządzeń i systemu: Dostrzegalnia w miejscowości Giby – Wysokość 52 m. Wieża kratowa stalowa wolnostojąca, zasilanie 230V obiekt firmy Polkomtel Współrzędne geograficzne: 54.0304 N; 23.3509E Dostrzegalnia w miejscowości. Rygol – Wysokość 52 m. Wieża kratowa stalowa wolnostojąca, zasilanie 230V obiekt firmy Polkomtel na terenie Nadleśnictwa Pomorze Współrzędne geograficzne: 53.8974N; 23.4197E Maszt przy Punkcie Alarmowo-Dyspozycyjnym w siedzibie Nadleśnictwa Pomorze – wieża wolnostojąca metalowa; wys. 44,8 m. Punk Alarmowo-Dyspozycyjny w siedzibie Zamawiającego tj. Pomorze 8G, 16506 Giby. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32323500 Video-Überwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32333200 Camcorder, 32421000 Netzverkabelung, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 34971000 Geschwindigkeitskontrollkameras, 30213000 Personalcomputer, 32260000 Datenübertragungsanlagen, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Opis przed zmianą: Zamówienie realizowane jest w ramach projektu: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)” współfinansowanego ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę Klimat i Środowisko 20212027. Zamówienie jest dofinansowane z Programu FENIKS 20212027. Cel projektu: zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie systemu do monitoringu przeciwpożarowego lasów sprzęt dofinansowany w ramach projektu FEnIKS pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2). System będą stanowić urządzenia, których zadaniem będzie umożliwienie automatycznej detekcji dymu oraz lokalizacji pożarów lasów w skład których wchodzą kamery dalekiego zasięgu montowane na dostrzegalniach wraz z niezbędnymi akcesoriami oraz wyposażeniem punku alarmowodyspozycyjnego nadleśnictwa (PAD). 3.2. Wykonawca po dostawie, montażu i uruchomieniu przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do przeprowadzenia szkolenia w miejscu i terminie wskazanym przez Zamawiającego. Szkolenie powinno obejmować zakresem obsługę i działanie, instalację i konfigurację oprogramowania i urządzeń systemu. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do konsultacji oraz doradztwa w zakresie prezentowanego systemu, jego funkcjonalności, parametrów technicznych oraz innych właściwości oferowanego przedmiotu zamówienia. lokalizacja montażu urządzeń i systemu: Dostrzegalnia w miejscowości Giby – Wysokość 34 m. Wieża kratowa stalowa wolnostojąca, zasilanie 230V obiekt firmy Polkomtel Współrzędne geograficzne: 54.0304 N; 23.3509E Dostrzegalnia w miejscowości. Rygol – Wysokość 38 m. Wieża kratowa stalowa wolnostojąca, zasilanie 230V obiekt firmy Polkomtel na terenie Nadleśnictwa Pomorze Współrzędne geograficzne: 53.8974N; 23.4197E Maszt przy Punkcie Alarmowo-Dyspozycyjnym w siedzibie Nadleśnictwa Pomorze – wieża wolnostojąca metalowa; wys. 44,8 m. Punk Alarmowo-Dyspozycyjny w siedzibie Zamawiającego tj. Pomorze 8G, 16506 Giby. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ. Opis po zmianie: Zamówienie realizowane jest w ramach projektu: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)” współfinansowanego ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę Klimat i Środowisko 20212027. Zamówienie jest dofinansowane z Programu FENIKS 20212027. Cel projektu: zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie systemu do monitoringu przeciwpożarowego lasów sprzęt dofinansowany w ramach projektu FEnIKS pn.: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2). System będą stanowić urządzenia, których zadaniem będzie umożliwienie automatycznej detekcji dymu oraz lokalizacji pożarów lasów w skład których wchodzą kamery dalekiego zasięgu montowane na dostrzegalniach wraz z niezbędnymi akcesoriami oraz wyposażeniem punku alarmowodyspozycyjnego nadleśnictwa (PAD). 3.2. Wykonawca po dostawie, montażu i uruchomieniu przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do przeprowadzenia szkolenia w miejscu i terminie wskazanym przez Zamawiającego. Szkolenie powinno obejmować zakresem obsługę i działanie, instalację i konfigurację oprogramowania i urządzeń systemu. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do konsultacji oraz doradztwa w zakresie prezentowanego systemu, jego funkcjonalności, parametrów technicznych oraz innych właściwości oferowanego przedmiotu zamówienia. lokalizacja montażu urządzeń i systemu: Dostrzegalnia w miejscowości Giby – Wysokość 52 m. Wieża kratowa stalowa wolnostojąca, zasilanie 230V obiekt firmy Polkomtel Współrzędne geograficzne: 54.0304 N; 23.3509E Dostrzegalnia w miejscowości. Rygol – Wysokość 52 m. Wieża kratowa stalowa wolnostojąca, zasilanie 230V obiekt firmy Polkomtel na terenie Nadleśnictwa Pomorze Współrzędne geograficzne: 53.8974N; 23.4197E Maszt przy Punkcie Alarmowo-Dyspozycyjnym w siedzibie Nadleśnictwa Pomorze – wieża wolnostojąca metalowa; wys. 44,8 m. Punk Alarmowo-Dyspozycyjny w siedzibie Zamawiającego tj. Pomorze 8G, 16506 Giby. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.4.2026