See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów żywnościowych do dwóch stołówek szkolnych w Szkole Podstawowej Nr 5 w Piasecznie im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Szkolna 14, 05-500 Piaseczno
Beschreibung: Dostawa produktów żywnościowych do dwóch stołówek szkolnych w Szkole Podstawowej Nr 5 w Piasecznie im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Szkolna14, 05-500 Piaseczno Przedmiot zamówienia został przez Zamawiającego podzielony na 5 części. Przedmiotem zamówienia jest codzienna dostawa produktów żywieniowych stosownych do potrzeb stołówek przy ul. Szkolnej 14 i Sikorskiego 20. Stołówki nie posiadają magazynów. Część 1 – dostawa artykułów spożywczych, nabiału i pieczywa Część 2 - dostawa mięsa i jego przetworów Część 3 - dostawa warzyw, owoców i ich przetworów Część 4 - dostawa wyrobów garmażeryjnych Część 5 – dostawa mrożonych warzyw, owoców i ryb Przewidziana dzienna liczba obiadów razem w dwóch stołówkach 1020 osób Dotyczy 1020 obiadów
Interne Kennung: Spr. 100/2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa produktów żywnościowych do dwóch stołówek szkolnych w Szkole Podstawowej Nr 5 w Piasecznie im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Szkolna 14, 05-500 Piaseczno - część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest codzienna dostawa produktów żywieniowych stosownych do potrzeb stołówek przy ul. Szkolnej 14 i Sikorskiego 20. Stołówki nie posiadają magazynów. Część 1 – dostawa artykułów spożywczych, nabiału i pieczywa Przewidziana dzienna liczba obiadów razem w dwóch stołówkach 1020 osób Dotyczy 1020 obiadów
Interne Kennung: Część I - Dostawa artykułów spożywczych, nabiału i pieczywa
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa produktów żywnościowych do dwóch stołówek szkolnych w Szkole Podstawowej Nr 5 w Piasecznie im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Szkolna 14, 05-500 Piaseczno - część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest codzienna dostawa produktów żywieniowych stosownych do potrzeb stołówek przy ul. Szkolnej 14 i Sikorskiego 20. Stołówki nie posiadają magazynów. Część 2 - dostawa mięsa i jego przetworów Przewidziana dzienna liczba obiadów razem w dwóch stołówkach 1020 osób Dotyczy 1020 obiadów
Interne Kennung: Część II - Dostawa mięsa i jego przetworów
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa produktów żywnościowych do dwóch stołówek szkolnych w Szkole Podstawowej Nr 5 w Piasecznie im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Szkolna 14, 05-500 Piaseczno - część 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest codzienna dostawa produktów żywieniowych stosownych do potrzeb stołówek przy ul. Szkolnej 14 i Sikorskiego 20. Stołówki nie posiadają magazynów. Część 3 - dostawa warzyw, owoców i ich przetworów Przewidziana dzienna liczba obiadów razem w dwóch stołówkach 1020 osób Dotyczy 1020 obiadów
Interne Kennung: Część III - Dostawa warzyw, owoców i ich przetworów
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa produktów żywnościowych do dwóch stołówek szkolnych w Szkole Podstawowej Nr 5 w Piasecznie im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Szkolna 14, 05-500 Piaseczno - część 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest codzienna dostawa produktów żywieniowych stosownych do potrzeb stołówek przy ul. Szkolnej 14 i Sikorskiego 20. Stołówki nie posiadają magazynów. Część 4 - dostawa wyrobów garmażeryjnych Przewidziana dzienna liczba obiadów razem w dwóch stołówkach 1020 osób Dotyczy 1020 obiadów
Interne Kennung: Część IV - Dostawa wyrobów garmażeryjnych
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa produktów żywnościowych do dwóch stołówek szkolnych w Szkole Podstawowej Nr 5 w Piasecznie im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Szkolna 14, 05-500 Piaseczno - część 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest codzienna dostawa produktów żywieniowych stosownych do potrzeb stołówek przy ul. Szkolnej 14 i Sikorskiego 20. Stołówki nie posiadają magazynów. Część 5 - dostawa mrożonych warzyw, owoców i ryb Przewidziana dzienna liczba obiadów razem w dwóch stołówkach 1020 osób Dotyczy 1020 obiadów
Interne Kennung: Część V - Dostawa mrożonych warzyw, owoców i ryb