See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, nr PN-114/26/TM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ (dotyczy wszystkich części zamówienia).
Vorherige Bekanntmachung: 466986-2026
Interne Kennung: PN-114/26/TM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Amivantamabum Cz. 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktu leczniczego Amivantamabum 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Lazertinib Cz. 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktu leczniczego Lazertinib 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Serplulimabum Cz. 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktu leczniczego Serplulimabum 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Sorafenibum Cz. 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktu leczniczego Sorafenibum 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pemigatinibum Cz.5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktu leczniczego Pemigatinibum 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 5