2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, Lublin.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, Lublin. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia czynności określone w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań zawierają projektowane postanowienia Umowy, stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa wycinki w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych nN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, Lublin.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211400 Tree-cutting services
5. Lot
Lot: LOT-0001