616680-2026 - Wettbewerb
Polen – Angiografie-Ausstattung – Dostawa wyrobów do zabiegów angiograficznych i angioplastycznych wraz z dzierżawą sprzętu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów do zabiegów angiograficznych i angioplastycznych wraz z dzierżawą sprzętu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów do zabiegów angiograficznych i angioplastycznych wraz z dzierżawą sprzętu: 1. Stenty i balony – Pakiet nr 1, 2. Stenty i cewniki – Pakiet nr 2, 3. Zestaw do przezskórnego zamykania nieprawidłowej komunikacji wewnątrzsercowej– Pakiet nr 3, 4. Balony – Pakiet nr 4, 5. Strzykawki, zestawy, opaski, cewniki i prowadniki – Pakiet nr 5, 6. Balon do kontrapulsacji – Pakiet nr 6, 7. Zestawy, cewniki i stenty – Pakiet nr 7, 8. Stenty, igły i rampy – Pakiet nr 8, 9. Cewniki – Pakiet nr 9, 10. Cewniki, stenty i prowadniki – Pakiet nr 10, 11. Cewniki, prowadniki i elektrody – Pakiet nr 11, 12. System do wykonywania aterektomii rotacyjnej – Pakiet nr 12, 13. System do pomiaru FFR – Pakiet nr 13, 14. System do obrazowania IVUS – Pakiet nr 14, 15. Zestawy i dreny – Pakiet nr 15, 16. Prowadniki – Pakiet nr 16, 17. Stenty i cewniki – Pakiet nr 17, 18. Cewniki i mikrocewniki – Pakiet nr 18, 19. Stenty, cewniki i balony – Pakiet nr 19, 20. Zestawy i introducery – Pakiet nr 20, 21. Zestaw do oceny FFR – Pakiet nr 21, 22. System do litotrypsji – Pakiet nr 22, 23. Prowadniki, zestawy i cewniki – Pakiet nr 23, 24. Cewniki i mikrocewniki – Pakiet nr 24, 25. Wyroby do zabiegów krioablacji – Pakiet nr 25. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPN/17/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
5. Los
LosLOT-0001
TitelStenty i balony – Pakiet nr 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa stentów i balonów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie, że przy realizacji zamówienia będzie miał prawo skorzystać z prawa opcji, które przejawia się tym, że Zamawiający może zwiększyć o 40% realizację zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelStenty i cewniki – Pakiet nr 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa stentów i cewników. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 2
LosLOT-0003
TitelZestaw do przezskórnego zamykania nieprawidłowej komunikacji wewnątrzsercowej– Pakiet nr 3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zestawu do przezskórnego zamykania nieprawidłowej komunikacji wewnątrzsercowej. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 3
LosLOT-0004
TitelBalony – Pakiet nr 4
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa balonów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 4
LosLOT-0005
TitelStrzykawki, zestawy, opaski, cewniki i prowadniki – Pakiet nr 5
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa strzykawek, zestawów, opasek, cewników i prowadników. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 5
LosLOT-0006
TitelBalon do kontrapulsacji – Pakiet nr 6
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa balonów do kontrapulsacji. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 6
LosLOT-0007
TitelZestawy, cewniki i stenty – Pakiet nr 7
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zestawów, cewników i stentów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 7
LosLOT-0008
TitelStenty, igły i rampy – Pakiet nr 8
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa stentów, igieł i ramp. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 8
LosLOT-0009
TitelCewniki – Pakiet nr 9
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa cewników. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 9
LosLOT-0010
TitelCewniki, stenty i prowadniki – Pakiet nr 10
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa cewników, stentów i prowadników. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 10
LosLOT-0011
TitelCewniki, prowadniki i elektrody – Pakiet nr 11
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa cewników, prowadników i elektrod. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 11
LosLOT-0012
TitelSystem do wykonywania aterektomii rotacyjnej – Pakiet nr 12
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa systemu do wykonywania aterektomii rotacyjnej. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 12
LosLOT-0013
TitelSystem do pomiaru FFR – Pakiet nr 13
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa systemu do pomiaru FFR. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 13
LosLOT-0014
TitelSystem do obrazowania IVUS – Pakiet nr 14
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa systemu do obrazowania IVUS. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 14
LosLOT-0015
TitelZestawy i dreny – Pakiet nr 15
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zestawów i drenów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 15
LosLOT-0016
TitelProwadniki – Pakiet nr 16
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa prowadników. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 16
LosLOT-0017
TitelStenty i cewniki – Pakiet nr 17
Interne KennungPakiet 17
LosLOT-0018
TitelCewniki i mikrocewniki – Pakiet nr 18
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa cewników i mikrocewników. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 18
LosLOT-0019
TitelStenty, cewniki i balony – Pakiet nr 19
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa stentów, cewników i balonów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 19
LosLOT-0020
TitelZestawy i introducery – Pakiet nr 20
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zestawów i introducerów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 20
LosLOT-0021
TitelZestaw do oceny FFR – Pakiet nr 21
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zestawów do oceny FFR. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 21
LosLOT-0022
TitelSystem do litotrypsji – Pakiet nr 22
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa systemu do litotrypsji. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 22
LosLOT-0023
TitelProwadniki, zestawy i cewniki – Pakiet nr 23
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa prowadników, zestawów i cewników. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 23
LosLOT-0024
TitelCewniki i mikrocewniki – Pakiet nr 24
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa cewników i prowadników. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 24
LosLOT-0025
TitelWyroby do zabiegów krioablacji – Pakiet nr 25
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów do zabiegów krioablacji. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet 25