616681-2026 - Planung
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa licencji oprogramowania Red Hat OpenShift Platform Plus lub rozwiązania równoważnego
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa licencji oprogramowania Red Hat OpenShift Platform Plus lub rozwiązania równoważnego
Beschreibung1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji oprogramowania Red Hat OpenShift Platform Plus lub rozwiązania równoważnego, stanowiącego platformę konteneryzacyjną klasy Enterprise opartą o technologię Kubernetes, zwanego dalej „Oprogramowaniem”, wraz z Gwarancją oraz usługami eksperckimi. 2.1. Termin realizacji zamówienia wynosi 5 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy. 2.2. Licencja na Oprogramowanie typu on-premises zostaje udzielona bezterminowo, natomiast okres Gwarancji dla Oprogramowania wynosi 36 miesięcy. 2.3. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca dostarczy licencje opisane w pkt 4 w terminie nie dłuższym niż 5 dni kalendarzowych od dnia przyjęcia zlecenia w ramach prawa opcji. 2.4. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Usługi eksperckie będą realizowane sukcesywnie, na podstawie zleceń Zamawiającego, przez cały okres obowiązywania licencji Oprogramowania. 2.5. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednokrotnie lub wielokrotnie, w całości lub w części, w okresie obowiązywania Umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa licencji oprogramowania Red Hat OpenShift Platform Plus lub rozwiązania równoważnego.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001