See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tiskanje, izpis in pošiljanje računov za obdobje štiriindvajset (24) mesecev
Beschreibung: Predmet javnega naročila je tiskanje, izpis in pošiljanje računov za obdobje 24 mesecev.
Interne Kennung: JN-2S/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79810000 Druckereidienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 528065