616695-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Zakup i dostawa przyrządów do przygotowania i podaży leków cytotoksycznych dla działów medycznych Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa przyrządów do przygotowania i podaży leków cytotoksycznych dla działów medycznych Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa przyrządów do przygotowania i podaży leków cytotoksycznych dla działów medycznych Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr od 2 do SWZ stanowiącym Formularz asortymentowo-cenowy.
Vorherige Bekanntmachung462819-2026
Interne KennungIZP.2411.136.2026.AJ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001