2. Verfahren
Verfahren
Titel: 250141GPD Raamovereenkomst onderhoud bomen 2026-2027 Papendrecht
Beschreibung: De inhoud van de opdracht betreft het uitvoeren van onderhoud aan bomen binnen de gemeente Papendrecht. Het werk bestaat in hoofdlijnen uit: - Het snoeien van bomen; - Het verwijderen van bomen; - Het verwijderen van stobben; - Het planten van bomen; - Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden; - Bijkomende werkzaamheden. onbekend
Interne Kennung: 250141GPD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst onderhoud bomen 2026-2027 Papendrecht
Beschreibung: Hetzelfde als de hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 jaar vast met 2 x 1 jaar optie tot verlenging