See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków z programów lekowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków z programów lekowych: 1. Cannabidiol – Program lekowy B.153.; B.154.FM – Pakiet nr 1, 2. Tenecteplasum – Pakiet nr 2, 3. Amifampridine – Program lekowy B.121 – Pakiet nr 3, 4. Alglucosidasum alfa – Program lekowy B.22.– Pakiet nr 4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 434746-2026
Interne Kennung: PN/14/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cannabidiol – Program lekowy B.153.; B.154.FM – Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leku z programu lekowego. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Cannabidiol – Program lekowy B.153.; B.154.FM – Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie, że przy realizacji zamówienia będzie miał prawo skorzystać z prawa opcji, które przejawia się tym, że Zamawiający może zwiększyć o 40% realizację zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Tenecteplasum – Pakiet nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leku Tenecteplasum. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Tenecteplasum – Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Amifampridine – Program lekowy B.121 – Pakiet nr 3
Interne Kennung: Amifampridine – Program lekowy B.121 – Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Alglucosidasum alfa – Program lekowy B.22.– Pakiet nr 4
Interne Kennung: Alglucosidasum alfa – Program lekowy B.22.– Pakiet nr 4