616706-2026 - Wettbewerb
Polen – Bildschirme – Dostawa monitorów w podziale na dwie części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa monitorów w podziale na dwie części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów w podziale na 2 części: 1) Część nr 1: Sukcesywna dostawa fabrycznie nowego sprzętu wraz z dokumentacją, wraz z udzieleniem lub zapewnieniem gwarancji i zapewnieniem w jej ramach serwisu gwarancyjnego dla sprzętu na zasadach wskazanych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5a do SWZ oraz w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną dostawę następującego sprzętu: a) Monitor specjalistyczny typu 1: 15 szt.; b) Monitor specjalistyczny typu 2: 10 szt. Zamawiający może udzielać Wykonawcy zamówień do kwoty wynagrodzenia maksymalnego z tytułu realizacji przedmiotu Umowy. Zamawiający gwarantuje udzielenie Zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 50% wynagrodzenia maksymalnego (gwarantowany zakres zamówienia). Wykonawcy nie przysługują roszczenia w związku z nieudzieleniem Zamówień ponad gwarantowany zakres zamówienia. 2) Część nr 2: Dostawa fabrycznie nowego sprzętu wraz z dokumentacją, wraz z udzieleniem lub zapewnieniem gwarancji i zapewnieniem w jej ramach serwisu gwarancyjnego dla sprzętu na zasadach wskazanych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5b do SWZ oraz w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1b do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę następującego sprzętu: a) Monitor typ 1: 1 szt.; b) Monitor typ 2: 19 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do SWZ dla Części nr 1 oraz w Załączniku nr 1b do SWZ dla Części nr 2.
Interne KennungZWiDIT.2611.36.2026.458.AMA[KCPD]
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa monitorów w podziale na dwie części - Część nr 1
BeschreibungCzęść nr 1: Sukcesywna dostawa fabrycznie nowego sprzętu wraz z dokumentacją, wraz z udzieleniem lub zapewnieniem gwarancji i zapewnieniem w jej ramach serwisu gwarancyjnego dla sprzętu na zasadach wskazanych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5a do SWZ oraz w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną dostawę następującego sprzętu: a) Monitor specjalistyczny typu 1: 15 szt.; b) Monitor specjalistyczny typu 2: 10 szt. Zamawiający może udzielać Wykonawcy zamówień do kwoty wynagrodzenia maksymalnego z tytułu realizacji przedmiotu Umowy. Zamawiający gwarantuje udzielenie Zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 50% wynagrodzenia maksymalnego (gwarantowany zakres zamówienia). Wykonawcy nie przysługują roszczenia w związku z nieudzieleniem Zamówień ponad gwarantowany zakres zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do SWZ dla Części nr 1.
Interne KennungZWiDIT.2611.36.2026.458.AMA[KCPD] - Część nr 1
LosLOT-0002
TitelDostawa monitorów w podziale na dwie części - Część nr 2
BeschreibungCzęść nr 2: Dostawa fabrycznie nowego sprzętu wraz z dokumentacją, wraz z udzieleniem lub zapewnieniem gwarancji i zapewnieniem w jej ramach serwisu gwarancyjnego dla sprzętu na zasadach wskazanych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5b do SWZ oraz w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1b do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę następującego sprzętu: a) Monitor typ 1: 1 szt.; b) Monitor typ 2: 19 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1b do SWZ dla Części nr 2.
Interne KennungZWiDIT.2611.36.2026.458.AMA[KCPD] - Część nr 2