616708-2026 - Wettbewerb
Polen – Funktelefone – Dostawa radiotelefonów TETRA z szyfrowaniem TEA2 wraz z uzupełniającym sprzętem i oprogramowaniem oraz osprzętu PTT do zestawów podkaskowych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa radiotelefonów TETRA z szyfrowaniem TEA2 wraz z uzupełniającym sprzętem i oprogramowaniem oraz osprzętu PTT do zestawów podkaskowych.
Beschreibung1. Zamawiającym jest: Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Adres: Al. Marszałka J. Piłsudskiego 7/9, 10-575 Olsztyn Regon: 0000514319 NIP: 7391264792 2. Pełnomocnikiem działającym w imieniu Zamawiającego jest: Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie, Adres: 10-521 Olsztyn, ul. Partyzantów 6/8 Regon: 510064784 NIP: 7390206611, tel. +48 47 731-52-00; e-mail: zamowienia@ol.policja.gov.pl; strona internetowa Pełnomocnika działającego w imieniu Zamawiającego: www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl; strona internetowa Platformy e-zamowienia: www.ezamowienia.gov.pl 3. Przedmiotem zamówienia jest dostawa radiotelefonów TETRA z szyfrowaniem TEA2 wraz z uzupełniającym sprzętem i oprogramowaniem oraz osprzętu PTT do zestawów podkaskowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 zadania częściowe: Zadanie nr 1 - dostawa cyfrowych radiotelefonów nasobnych z szyfrowaną łącznością cyfrową TETRA-630 szt.; Zadanie nr 2 - dostawa cyfrowych radiotelefonów przewoźnych z szyfrowaną łącznością cyfrową TETRA- 160 szt.; Zadanie nr 3 - dostawa cyfrowych radiotelefonów biurkowych z szyfrowaną łącznością cyfrową TETRA- 36 szt.; Zadanie nr 4 - dostawa przycisków taktycznych PTT 50 mm.- 30 szt. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 7 do SWZ.
Interne KennungZ-t-P/23/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32236000 Funktelefone
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32352100 Teile für Funk- und Radaranlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa cyfrowych radiotelefonów nasobnych z szyfrowaną łącznością cyfrową TETRA.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 630 szt. cyfrowych radiotelefonów nasobnych z szyfrowaną łącznością cyfrową TETRA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungZ-t-P/23/2026, Zadanie nr 1
Menge630 Stück
LosLOT-0002
TitelDostawa cyfrowych radiotelefonów przewoźnych z szyfrowaną łącznością cyfrową TETRA.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 160 szt. cyfrowych radiotelefonów przewoźnych z szyfrowaną łącznością cyfrową TETRA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungZ-t-P/23/2026, Zadanie nr 2
Menge160 Stück
LosLOT-0003
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 160 szt. cyfrowych radiotelefonów biurkowych z szyfrowaną łącznością cyfrową TETRA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungZ-t-P/23/2026, Zadanie nr 3
Menge36 Stück
LosLOT-0004
TitelDostawa przycisków taktycznych PTT 50 mm.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 30 szt. przycisków taktycznych PTT 50 mm. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungZ-t-P/23/2026, Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 32352100 Teile für Funk- und Radaranlagen
Menge30 Stück
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32236000 Radio telephones
Additional classification (cpv): 32352100 Parts of radio and radar equipment
Place of performance
Postal address: ul. Pstrowskiego 3
Town: Olsztyn
Postcode: 10-049