616740-2026 - Ergebnis
Lettland – Straßentransport/-beförderung – Dinamiskās iepirkumu sistēmas izveide kokmateriālu pārvadājumu pakalpojumu sniegšanai 2025.-2028. gadā ar kravas kokvedēju sastāviem, kas aprīkoti ar riepu spiediena kontroles sistēmu (atkārtots)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dinamiskās iepirkumu sistēmas izveide kokmateriālu pārvadājumu pakalpojumu sniegšanai 2025.-2028. gadā ar kravas kokvedēju sastāviem, kas aprīkoti ar riepu spiediena kontroles sistēmu (atkārtots)
Beschreibung: Dinamiskās iepirkumu sistēmas izveide kokmateriālu pārvadājumu pakalpojumu sniegšanai 2025.-2028. gadā ar kravas kokvedēju sastāviem, kas aprīkoti ar riepu spiediena kontroles sistēmu (atkārtots)
Interne Kennung: AS LVM_2025_108_Sk
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0000