616744-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – Chirurgické operační nástroje a spotřební zdravotnický materiál pro robotický systém II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelChirurgické operační nástroje a spotřební zdravotnický materiál pro robotický systém II
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky chirurgických operačních nástrojů a spotřebního zdravotnického materiálu pro robotický systém da Vinci Xi pro Ústřední vojenskou nemocnici – Vojenskou fakultní nemocnici Praha v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelChirurgické operační nástroje a spotřební zdravotnický materiál pro robotický systém II.
Interne Kennung25454/2026-ÚVN
Optionen
Beschreibung der Optionenviz zadávací dokumentace