2. Verfahren
Verfahren
Titel: Regionale Hoofdpost (afval)waterobjecten regionaal meetsysteem Rijn en IJssel
Beschreibung: Het collectief van meerdere gemeenten binnen het waterschapsgebied Rijn & IJssel en het Waterschap R&IJ wil een opdracht gunnen aan één opdrachtnemer voor het leveren en onderhouden van een Regionale Hoofdpost voor een aantal gemeenten binnen waterschapsgebied Rijn & IJssel en een koppeling met de Hoofdpost van Waterschap Rijn en IJssel. De Hoofdpost is een SAAS-oplossing die direct toegankelijk is via een webbrowser. Hierbij is Opdrachtnemer ook verantwoordelijk voor het leveren van de communicatie tussen de Hoofdpost en de apparatuur of indirecte Hoofdpost. De gemeente Oude IJsselstreek treedt in deze aanbesteding op als penvoerder voor 13 partijen (deze noemen wij hierna 'Deelnemers'); dit zijn: gemeenten Aalten, Berkelland, Bronckhorst, Doesburg, Duiven (1Stroom), Lochem, Montferland, Oost Gelre, Oude IJsselstreek, Westervoort (1Stroom), Zevenaar, Zutphen en Waterschap Rijn en IJssel. De Hoofdpost is een SAAS-oplossing die direct toegankelijk is via een webbrowser. Alle huidige besturingen, meetapparatuur en indirecte Hoofdposten conform objectenlijst en PvE worden aangesloten op de te leveren Regionale Hoofdpost. Hierbij is Opdrachtnemer ook verantwoordelijk voor het leveren van de communicatie tussen de Hoofdpost en de apparatuur of indirecte Hoofdpost.
Interne Kennung: zaaknummer: 1367919.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Op deze aanbesteding is de Aanbestedingswet 2012 van toepassing. De aanbesteding is een Europese Openbare procedure zonder voorselectie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ingangsdatum opdracht is 1 februari 2027. De oplevering bestaat uit twee delen. De te leveren Regionale Hoofdpost voor (afval)waterobjecten dient voor de gemeenten die momenteel de regionale TCN-Hoofdpost gebruiken op 1 november 2028 werkend te zijn opgeleverd, inclusief koppeling met het systeem van het waterschap. De tweede oplevering betreft alle gemeenten die momenteel nog een Lokale Hoofdpost gebruiken. Deze moet uiterlijk op 31 mei 2029 zijn opgeleverd. De levering en implementatie/installatie van de Hoofdpost wordt uitgevoerd in Opdracht van gemeente Oude IJsselstreek. De contractperiode van de Hoofdpost duurt 7 jaar na ingangsdatum contract ongeacht oplevering per gemeente/waterschap. Na deze periode is de Overeenkomst met telkens 2 jaar te verlengen tot een maximum van 4 keer. Dit betekent dat de maximale duur van de totale onderhoudsperiode 15 jaar betreft, ongeacht de tweede oplevering. Opdrachtgever zal uiterlijk twee maanden voor het aflopen van de betreffende contractperiode de Opdrachtnemer laten weten of het contract wordt verlengd. Gemeente Oude IJsselstreek is de contracteigenaar namens alle gemeenten die deelnemen aan deze aanbesteding.