2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van natriumbicarbonaat 2026-2029
Beschreibung: Leveren Natriumbicarbonaat 2000 ton/j
Interne Kennung: IVOO-Natriumbicarbonaat 2026-2029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313320 Natriumbikarbonat
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IVOO-Natriumbicarbonaat 2026-2029 - 1
Beschreibung: Ten behoeve van de rookgaszuivering in de afvalverbrandingsinstallatie dient op continue wijze natriumbicarbonaat te worden geïnjecteerd . Het voorwerp van deze opdracht bestaat uit de levering en het inbrengen van het product in een speciaal daartoe uitgeruste silo. Plaats van levering: IVOO, Klokhofstraat 2 8400 Oostende Vermoedelijke hoeveelheid: 2.000 ton/jaar.
Interne Kennung: 1