616755-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Modernizacja systemu audiowizualnego i oświetlenia w aulach Centrum Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w formule zaprojektuj i wybuduj - projekt SNiWW
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja systemu audiowizualnego i oświetlenia w aulach Centrum Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w formule zaprojektuj i wybuduj - projekt SNiWW
Beschreibung3.1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na modernizacji systemu audiowizualnego i oświetlenia w aulach Centrum Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w formule zaprojektuj i wybuduj. 3.2. Prace będą realizowane w ramach zadania nr 2 projektu “Strefa Nauki i Wymiany Wiedzy” (inwestycja finansowana z budżetu państwa). 3.3. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ – Program Funkcjonalno Użytkowy wraz z załącznikami. 3.4. Zamawiający informuje, iż w przypadku zastosowania w SWZ określenia przedmiotu zamówienia przez wskazanie nazw własnych, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu lub norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, ma ono na celu doprecyzowanie przedmiotu zamówienia. 3.5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych do opisanych poprzez wskazanie nazw własnych, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, pod warunkiem, że zaproponowane rozwiązania będą miały, co najmniej te same cechy/parametry funkcjonalne, co wskazane w SWZ, oraz których jakość nie jest gorsza, od jakości określonej w specyfikacji produktu. 3.6. W przypadku zastosowania w opisie przedmiotu zamówienia norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 3.7. Stosownie do wszystkich znaków towarowych, patentów lub świadectw pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu a także norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych wskazanych przez Zamawiającego w dokumentacji przetargowej dopisuje się wyrazy „lub równoważne”. 3.8. Na Wykonawcy spoczywa obowiązek wykazania, że oferowane przez niego rozwiązania są równoważne w stosunku do opisanych przez Zamawiającego. 3.9. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. 3.9. Jeżeli oferta obejmuje produkty ICT, usługi ICT lub procesy ICT, wykonawca zobowiązany jest wskazać je w formularzu oferty lub w odrębnym załączniku do oferty, poprzez podanie co najmniej: nazwy produktu, usługi lub procesu ICT, producenta lub dostawcy, modelu, typu lub wersji — o ile dotyczy — oraz funkcji, jaką dany produkt, usługa lub proces ICT pełni w ramach oferowanego przedmiotu zamówienia. W przypadku gdy oferta nie obejmuje produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT, wykonawca składa stosowne oświadczenie w formularzu oferty – stawiając „X” w odpowiednim wierszu tabeli. W przypadku gdy wykonawca nie jest w stanie na dzień składania ofert wskazać w ofercie produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT, wykonawca składa stosowne oświadczenie w formularzu oferty – stawiając „X” w odpowiednim wierszu tabeli. Termin realizacji: Termin realizacji zamówienia: 91 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 23.12.2026 Informacje dodatkowe: Zamawiający zastosował skrócenie terminu składania ofert o 5 dni zgodnie z art 138 ust 4 ustawy PZP oraz w związku z faktem, że składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art 63 ust 1.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung3.1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na modernizacji systemu audiowizualnego i oświetlenia w aulach Centrum Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w formule zaprojektuj i wybuduj. 3.2. Prace będą realizowane w ramach zadania nr 2 projektu “Strefa Nauki i Wymiany Wiedzy” (inwestycja finansowana z budżetu państwa). 3.3. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ – Program Funkcjonalno Użytkowy wraz z załącznikami. 3.4. Zamawiający informuje, iż w przypadku zastosowania w SWZ określenia przedmiotu zamówienia przez wskazanie nazw własnych, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu lub norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, ma ono na celu doprecyzowanie przedmiotu zamówienia. 3.5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych do opisanych poprzez wskazanie nazw własnych, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, pod warunkiem, że zaproponowane rozwiązania będą miały, co najmniej te same cechy/parametry funkcjonalne, co wskazane w SWZ, oraz których jakość nie jest gorsza, od jakości określonej w specyfikacji produktu. 3.6. W przypadku zastosowania w opisie przedmiotu zamówienia norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 3.7. Stosownie do wszystkich znaków towarowych, patentów lub świadectw pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu a także norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych wskazanych przez Zamawiającego w dokumentacji przetargowej dopisuje się wyrazy „lub równoważne”. 3.8. Na Wykonawcy spoczywa obowiązek wykazania, że oferowane przez niego rozwiązania są równoważne w stosunku do opisanych przez Zamawiającego. 3.9. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. Termin realizacji: Termin realizacji zamówienia: 91 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż do 23.12.2026 3.9. Jeżeli oferta obejmuje produkty ICT, usługi ICT lub procesy ICT, wykonawca zobowiązany jest wskazać je w formularzu oferty lub w odrębnym załączniku do oferty, poprzez podanie co najmniej: nazwy produktu, usługi lub procesu ICT, producenta lub dostawcy, modelu, typu lub wersji — o ile dotyczy — oraz funkcji, jaką dany produkt, usługa lub proces ICT pełni w ramach oferowanego przedmiotu zamówienia. W przypadku gdy oferta nie obejmuje produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT, wykonawca składa stosowne oświadczenie w formularzu oferty – stawiając „X” w odpowiednim wierszu tabeli. W przypadku gdy wykonawca nie jest w stanie na dzień składania ofert wskazać w ofercie produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT, wykonawca składa stosowne oświadczenie w formularzu oferty – stawiając „X” w odpowiednim wierszu tabeli. Informacje dodatkowe: Zamawiający zastosował skrócenie terminu składania ofert o 5 dni zgodnie z art 138 ust 4 ustawy PZP oraz w związku z faktem, że składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art 63 ust 1.
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak
616755-2026 - Resultados
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Obras - Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Naturaleza complementaria del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45450000 Otros trabajos de acabado de edificios, 71320000 Servicios de diseño técnico
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
Descripción de las opcionesbrak