2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa środków do zamgławiania
Beschreibung: 1.Opis przedmiotu zamówienia: Zakup i dostawa środków do zamgławiania, wskazanych we wzorze formularza ofertowego – załącznik nr 1 do SWZ Kod CPV: 24450000-3 – wyroby rolno-chemiczne 2. Miejscem realizacji dostaw przedmiotu zamówienia jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny w Żelaznej, Gospodarstwo w Żelaznej, Żelazna 43, 96-116 Dębowa Góra oraz Gospodarstwo w Chylicach, Chylice-Kolonia, ul. Parkowa 9, 96-313 Jaktorów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ oraz rozdziale IV SWZ. 1. Zamawiający dokonuje podziału na części. Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 1. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24450000-3 Krótki opis części zamówienia: 1,4SIGHT lub równoważny Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 2. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24450000-3 Krótki opis części zamówienia: Argos lub równoważny wraz z wykonaniem usługi aplikacji Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ 2. Zamawiający poniżej przedstawia wymagania dotyczące realizacji poszczególnych ww. Zadań: Nr Zadania Nazwa Jednostka miary Ilość Minimalny zakres stosowania (zarejestrowana uprawa kluczowa) Termin dostawy 1. 1,4SIGHT lub równoważny Litry 30 Ziemniak Do 7 dni od dnia podpisania umowa, 2. Argos lub równoważny wraz z wykonaniem usługi aplikacji Litry 1920 Ziemniak 640 litrów do 30 dni od dnia podpisania umowy, 640 litrów do 60 dni od dnia podpisania umowy i 640 litrów do 90 dni od dnia podpisania umowy, Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania przedmiotu zamówienia równoważnego do wskazanego powyżej. Zamawiający uzna preparat za równoważny, jeżeli: 1. Treść etykiety rejestracyjnej zaoferowanego preparatu równoważnego będzie spełniać wymagania Zamawiającego, opisane w tabeli, w następującym zakresie: - rodzaju i ilości substancji czynnej (ilość substancji czynnej, zawartej w preparacie oferowanym nie może być mniejsza niż ilość substancji czynnej określonej w etykiecie rejestracyjnej preparatu wymienionego z nazwy) - formulacji; - minimalnego zakresu stosowania (rejestracji na uprawy określone według tabeli wraz z ewentualnym sposobem aplikacji) 2. Środek równoważny będzie dopuszczony do stosowania, poprzez jego umieszczenie na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/etykiety-srodkow-ochrony-roslin Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został dostarczony w największych możliwych opakowaniach dostępnych na rynku. 3. Informacja o liczbie części zamówienia, na którą wykonawca może złożyć ofertę lub maksymalną liczbę części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy: 1) Oferty można składać w odniesieniu do: 1 jednej części zamówienia, 1 *kilku części zamówienia, 1 *wszystkich części zamówienia. 2) Maksymalna liczba zadań, na które może zostać udzielone zamówienie temu samemu wykonawcy: 2 Termin ważności (termin przydatności do stosowania) przedmiotu zamówienia nie będzie krótszy, niż 12 miesięcy licząc od ostatecznego dnia terminu realizacji.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24450000 Agrochemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1,4SIGHT lub równoważny
Beschreibung: 1,4SIGHT lub równoważny Litry 30 Ziemniak Do 7 dni od dnia podpisania umowa,
Interne Kennung: Zadanie 1
Menge: 30 Liter
Los: LOT-0002
Titel: Argos lub równoważny wraz z wykonaniem usługi aplikacji
Beschreibung: Argos lub równoważny wraz z wykonaniem usługi aplikacji Litry 1920 Ziemniak 640 litrów do 30 dni od dnia podpisania umowy, 640 litrów do 60 dni od dnia podpisania umowy i 640 litrów do 90 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 2
Menge: 1 920 Liter
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24450000 Agro-chemical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1,4SIGHT lub równoważny
Internal identifier: Zadanie 1
Quantity: 30 litres
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Zadanie 2
Quantity: 1 920 litres