616777-2026 - Wettbewerb
Polen – Mobile hydraulische Grubenausbausysteme – Dostawa zespołów i elementów wykonawczych sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zespołów i elementów wykonawczych sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zespołów i elementów wykonawczych sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung355936-2025
Interne Kennung702600191
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43140000 Mobile hydraulische Grubenausbausysteme
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungMateriał wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelDostawa zespołów i elementów wykonawczych sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
Interne KennungZadanie nr 7
LosLOT-0008
Interne KennungZadanie nr 8
LosLOT-0009
Interne KennungZadanie nr 9
LosLOT-0010
Interne KennungZadanie nr 10
LosLOT-0011
Interne KennungZadanie nr 11
LosLOT-0012
Interne KennungZadanie nr 12
LosLOT-0013
Interne KennungZadanie nr 13
LosLOT-0014
Interne KennungZadanie nr 14
LosLOT-0015
Interne KennungZadanie nr 15
LosLOT-0016
Interne KennungZadanie nr 16
LosLOT-0017
Interne KennungZadanie nr 17
LosLOT-0018
Interne KennungZadanie nr 18
LosLOT-0019
Interne KennungZadanie nr 19
LosLOT-0020
Interne KennungZadanie nr 20
LosLOT-0021
Interne KennungZadanie nr 21
LosLOT-0022
Interne KennungZadanie nr 22
LosLOT-0023
Interne KennungZadanie nr 23
LosLOT-0024
Interne KennungZadanie nr 24
LosLOT-0025
Interne KennungZadanie nr 25
LosLOT-0026
Interne KennungZadanie nr 26
LosLOT-0027
Interne KennungZadanie nr 27
LosLOT-0028
Interne KennungZadanie nr 28
LosLOT-0029
Interne KennungZadanie nr 29
LosLOT-0030
Interne KennungZadanie nr 30
LosLOT-0031
Interne KennungZadanie nr 31
LosLOT-0032
Interne KennungZadanie nr 32
LosLOT-0033
Interne KennungZadanie nr 33
LosLOT-0034
Interne KennungZadanie nr 34
LosLOT-0035
Interne KennungZadanie nr 35
LosLOT-0036
Interne KennungZadanie nr 36
LosLOT-0037
Interne KennungZadanie nr 37
LosLOT-0038
Interne KennungZadanie nr 38
LosLOT-0039
Interne KennungZadanie nr 39
LosLOT-0040
Interne KennungZadanie nr 40
LosLOT-0041
Interne KennungZadanie nr 41
LosLOT-0042
Interne KennungZadanie nr 42
LosLOT-0043
Interne KennungZadanie nr 43
LosLOT-0044
Interne KennungZadanie nr 44
LosLOT-0045
Interne KennungZadanie nr 45
LosLOT-0046
Interne KennungZadanie nr 46
LosLOT-0047
Interne KennungZadanie nr 47
LosLOT-0048
Interne KennungZadanie nr 48
LosLOT-0049
Interne KennungZadanie nr 49
LosLOT-0050
Interne KennungZadanie nr 50
LosLOT-0051
Interne KennungZadanie nr 51
LosLOT-0052
Interne KennungZadanie nr 52
LosLOT-0053
Interne KennungZadanie nr 53
LosLOT-0054
Interne KennungZadanie nr 54
LosLOT-0055
Interne KennungZadanie nr 55
LosLOT-0056
Interne KennungZadanie nr 56
LosLOT-0057
Interne KennungZadanie nr 57
LosLOT-0058
Interne KennungZadanie nr 58