61678-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Rámcová dohoda na projektové práce pro menší zakázky staveb PK dle RED BOOK a YELLOW BOOK 2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na projektové práce pro menší zakázky staveb PK dle RED BOOK a YELLOW BOOK 2024
BeschreibungNa základě Rámcové dohody bude zadavatel zadávat vybraným účastníkům Rámcové dohody jednotlivé dílčí veřejné zakázky na provádění konkrétních projektových prací pro menší zakázky staveb pozemních komunikací realizovaných dle smluvních podmínek RED BOOK a YELLOW BOOK včetně příslušenství, včetně výkonu inženýrské činnosti, majetkoprávní činnosti, autorského dozoru a technické pomoci, a to dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung01ST-001238
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0002