See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bureau OVL - Leveren Armaturen tbv de Openbare Verlichting
Beschreibung: Bureau Openbare Verlichting Lek-Merwede is een beheerunit van de openbare verlichting door en voor de gemeenten Vijfheerenlanden, Gorinchem, Hardinxveld-Giessendam, Hendrik-Ido-Ambacht, Molenlanden en Papendrecht. Om dit mogelijk te maken is door de zes gemeenten een Gemeenschappelijke Regeling opgericht. De activiteiten van Bureau Openbare Verlichting Lek-Merwede omvatten het beheer en aanvullende activiteiten ten behoeve van openbare verlichtings-, terrein verlichtings- en soortgelijke installaties en is onderverdeeld in onderhoud, lamp-remplace en projecten. Bureau Openbare Verlichting Lek-Merwede besteedt, namens de zes gemeenten, de levering van armaturen ten behoeve van de openbare verlichting van deze zes gemeenten aan en de gemeente Dordrecht treedt hierbij namens deze op als Aanbestedende dienst. Zie leidraad
Interne Kennung: 506587
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Woonerf / Woonstraat / Plein (Standaard kegel)
Beschreibung: Zie leidraad.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Woonerf / Woonstraat / Plein (Luxe kegel)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Woonerf / Woonstraat / Plein (Special)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - Woonstraat
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 - Wijkontsluiting
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 - Fietspad
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7 - Levering overige armaturen anders dan in perceel 1 t/m 6.
Interne Kennung: 7