See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenia usługi dystrybucyjnej energii elektrycznej dla Pleszewskiego Centrum Medycznego w Pleszewie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenia usługi dystrybucyjnej energii elektrycznej dla Pleszewskiego Centrum Medycznego w Pleszewie.
Vorherige Bekanntmachung: 749851-2024
Interne Kennung: Te 2300-53/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust.2 pkt 2 Zamawiający skraca termin składania ofert do 15 dni od dnia opublikowania ogłoszenia o zamówieniu. Uzasadnienie: końcowy termin obecnie posiadanej umowy przez Zamawiającego to 31.12.2024r. Zachowanie ciągłości dostaw energii elektrycznej leży w interesie publicznym, z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów szpitala.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej
Beschreibung: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej
Interne Kennung: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung