See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i montaż pierwszego wyposażenia -sprzętu laboratoryjnego - 6 pakietów - 7 pakietów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania składającego się z 6 pakietów w ramach przedsięwzięcia pn. „Przebudowa skrzydła zachodniego i centralnego Pawilonu Głównego - II etap skrzydło centralne przy ul. Reymonta 83/91 w Otwocku- zakup, dostawa i montaż pierwszego wyposażenia - sprzętu laboratoryjnego - Pakiet nr 2-Aparat do wykrywania genetycznego patogenów - 1 szt Pakiet nr 3 - Aparat do wykrywania DNA prątków gruźlicy i oporności na leki - 1 szt i Aparat do wykrywania bakterii i wirusów metodą RT-PCR - 1 szt Pakiet nr 4 - Komora laminarna z pionowym przepływem - 4 szt Pakiet nr 5 - Urządzenia laboratoryjne -oferta kompleksowa na 15 poz. Pakiet nr 6 - System do barwienia preparatów metodą ZN - 1 szt i System do barwienia preparatów metodą Grama 1 szt Pakiet nr 7 - Wirówki laboratoryjne - 2 szt
Vorherige Bekanntmachung: 297565-2026
Interne Kennung: 13/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2 Aparat do wykrywania genetycznego patogenów
Beschreibung: Aparat do wykrywania genetycznego patogenów - 1 szt
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0002
Titel: 3 -Aparat do wykrywania DNA prątków gruźlicy i oporności na leki - 1 szt i Aparat do wykrywania bakterii i wirusów metodą RT-PCR - 1 szt
Beschreibung: Aparat do wykrywania DNA prątków gruźlicy i oporności na leki - 1 szt i Aparat do wykrywania bakterii i wirusów metodą RT-PCR - 1 szt
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0003
Titel: 4 -Komora laminarna z pionowym przepływem - 4 szt
Beschreibung: Komora laminarna z pionowym przepływem - 4 szt
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0004
Titel: 5 -Urządzenia laboratoryjne -oferta kompleksowa na 15 poz.
Beschreibung: Urządzenia laboratoryjne -oferta kompleksowa na 15 poz.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0005
Titel: 6 -USystem do barwienia preparatów metodą ZN - 1 szt i System do barwienia preparatów metodą Grama 1 szt
Beschreibung: System do barwienia preparatów metodą ZN - 1 szt i System do barwienia preparatów metodą Grama 1 szt
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0006
Titel: 7 Wirówki laboratoryjne - 2 szt
Beschreibung: Wirówki laboratoryjne - 2 szt
Interne Kennung: Pakiet nr 7