See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych do placówek w Barlinku w okresie od 01-09-2025 r. do 26-06-2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą „Dowóz uczniów niepełnosprawnych do placówek w Barlinku w okresie od 01-09-2025r. do 26-06-2026r.", (tj. ok. 188 dni). Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi transportowej polegającej na przewozach dzieci i uczniów niepełnosprawnych do placówek w Barlinku. Przewozy dotyczą dni w roku szkolnym, w których odbywają się zajęcia lekcyjne wyłączając dni wolne od nauki oraz przerwę świąteczną. Uczniowie będą dowożeni do placówek prowadzonych przez Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym „Bratek”. Dowożonych będzie 10 niepełnosprawnych uczniów zamieszkałych w miejscowościach: Strzelce Krajeńskie – 4 dzieci, Wielisławice – 3 dzieci, Bobrówko – 1 dziecko, Żabicko -1 dziecko, Sławno – 1 dziecko.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001